Способи оплати


Безготівкова:

  • для фізичних осіб через Банк. Ви можете оплатити висланий вам рахунок безготівковим переказом у будь-якому банку (при цьому стягується банківська комісія). Як тільки оплата надходить на наш розрахунковий рахунок, товар передається в службу доставки. Прохання після здійснення оплати інформувати менеджера;
  • для юридичних осіб (в тому числі платників ПДВ) з оплатою за безготівковим розрахунком з розрахункового рахунку вашої компанії.

 

Доставка


Самовивіз

Є можливість самовивозу з офісу в робочі дні.
Офіс розташовується за адресою м.Одеса, вул. Колонтаевская, 27/33.
В офісі обладнаний стенд, на якому можна протестувати придбане обладнання.
 

Доставка по Одесі

Безкоштовна адресна доставка обладнання в межах Одеси.
Замовлення на сайті приймаються цілодобово 7 днів на тиждень!
Доставка з 10:00 до 16:00 з понеділка по п'ятницю.

 

 

Доставка по Україні

Безкоштовна доставка в будь-яку частину України на продукцію ЕЛЕКС. Інші товари вартістю вище 10000грн безкоштовна доставка.
Ми страхуємо товар на 100% від вартості і оплачуємо страховку самі. Ви можете не турбуватися за збереження товару. Перевірку цілісності товару рекомендуємо здійснювати у відділенні служби доставки.
Перед відправкою на вашу вимогу обладнання перевіряється в нашому Сервіс Центрі  і заповнюється гарантійний талон. Термін доставки 1-3 дні, в залежності від Нової Пошти.
Надійність доставки «Нова Пошта» Компанія швидко росте і розвивається  - При таких темпах важливо зберегти якість послуг,
і їм це вдається - надійність доставки досягла 99,7%.
Коробка  захищає відправлення від механічних пошкоджень і дозволяє транспортувати стабілізатори напруги безпечно.
 

Якщо при перевірці було виявлено пошкодження, пишить будьласка притензію на місті по якій причині ви 
відмовляєтеся та  📞 Телефонуйте 0-800-750-380; +(38) 068-390-32-34; +(38) 066-136-47-04 щоб в найкоротшім часом ми вирішили це питання!