Кількість
|
Вартість
|
||
|
Стабілізатор трифазної модифікації конструктивно являє собою 3 однофазних моделі, об'єднаних в одному корпусі. Додатково пристрій здійснює захист від зникнення фази. Для регулювання роботи приладу використовується єдиний блок управління. Пристрій здатний подавати електроенергію на різні прилади, розраховані на трифазне і однофазне живлення. При цьому вхідна напруга вирівнюється до оптимального рівня. Діапазон робочих напруг становить 140-270 В.
Для чого призначений трифазний стабілізатор напруги
У трифазній електромережі обрив нульового проводу є великою проблемою. Внаслідок його пошкодження відбувається стрибок напруги, що може призвести до виходу включених в мережу електроприладів з ладу. Розподіл навантаження за фазами також має значення – його нерівномірність негативно позначається на загальній напрузі. Для підтримання постійного рівня краще купити трифазний стабілізатор напруги.
Сфера застосування подібних стабілізуючих пристроїв – побутові, офісні та промислові електромережі. Функціонал включає:
- Захист приладів від дії критичних струмів. У випадках, коли напруга не піддається стабілізації, прилад може самостійно відключити подачу живлення.
- Контроль справності фаз.
- Захист від КЗ по фазах.
Такі стабілізатори напруги можуть мати різну вартість, однак сума окупається економією на ремонті підключених до мережі електроприладів.
Характеристики трифазних стабілізаторів напруги
Існує 2 основних типи стабілізаційних пристроїв, відмінних за своїми характеристиками і перевагами в роботі:
- Сервопривідні. Обладнані автотрансформатором. Забезпечують плавне регулювання з високою швидкістю (40 В/с). Розраховані на великі навантаження – максимум може досягати 60 кВт.
- Симісторні. Відрізняються безшумною роботою і великим терміном служби, що перевищує 10 років. Мають розширений діапазон вхідної напруги – 110-290 В. Мають більш високу ціну.
Високий рівень захисту від аварійних ситуацій досягається використанням спільного контролера для 3 однофазних регулювальників, об'єднаних одним корпусом. Він здатний відключити всі фази одночасно при виникненні аварії на телефонній лінії.
Нюанси використання трифазних стабілізаторів
Будь-який зі стабілізаторів, які можна замовити через каталог сайту в Одесі, має низку правил, яких важливо дотримуватися для збереження приладу справним:
- При виборі потужності необхідно врахувати сумарну напругу, споживану усіма підключеними до мережі пристроями і підібрати стабілізатор потужніше. Запас необхідний для компенсації пускового струму, що перевищує номінальний.
- Важливо рівномірно розподілити навантаження між фазами. Це виконують на стадії підключення приладу до мережі.
- В Україні такі стабілізатори можна включати в мережу відразу після електролічильника або розподільного щита. Також практикується підключення безпосередньо перед використовуваним приладом.
- Потрібно врахувати робочу напругу підключеного пристрою. Стабілізатор може працювати на 220 В і 380 В (1 і 3 фази).
Ознайомившись з особливостями приладів, можна замовляти підходящу по функціоналу модель.
Чому варто заказувати саме у нас?
В Одесі ми – офіційний дистриб'ютор техніки виробництва компанії Eleks. Даний бренд займається виготовленням високоякісних стабілізаторів напруги та ДБЖ. У нас клієнт отримує:
- Адекватну ціну. Вартість обладнання, що відповідає функціоналу і високим захисним показниками.
- Доставку по всій Україні. Ми виконуємо відправку кур'єрськими службами, що забезпечують оперативне прибуття в будь-яку точку країни.
- Оплату на вибір. Безготівкова здійснюється через інтернет сервіси або банківські перекази. Готівкою можна розрахуватися з кур'єром при доставці по місту або ж післяплатою при використанні доставки кур'єрськими службами.
Наша компанія надає можливість замовити захист для побутових і промислових електромереж від бренду Eleks. Висока якість і довгий термін служби забезпечують швидку окупність продукції і збереження підключених електроприладів.