Порівняння
Додайте товари для порівняння
Бажання
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Трифазні стабілізатори напруги Елєкс

Стабілізатор трифазної модифікації конструктивно являє собою 3 однофазних моделі, об'єднаних в одному корпусі. Додатково пристрій здійснює захист від зникнення фази. Для регулювання роботи приладу використовується єдиний блок управління. Пристрій здатний подавати електроенергію на різні прилади, розраховані на трифазне і однофазне живлення. При цьому вхідна напруга вирівнюється до оптимального рівня. Діапазон робочих напруг становить 140-270 В.

Для чого призначений трифазний стабілізатор напруги

У трифазній електромережі обрив нульового проводу є великою проблемою. Внаслідок його пошкодження відбувається стрибок напруги, що може призвести до виходу включених в мережу електроприладів з ладу. Розподіл навантаження за фазами також має значення – його нерівномірність негативно позначається на загальній напрузі. Для підтримання постійного рівня краще купити трифазний стабілізатор напруги.

Сфера застосування подібних стабілізуючих пристроїв – побутові, офісні та промислові електромережі. Функціонал включає:

 1. Захист приладів від дії критичних струмів. У випадках, коли напруга не піддається стабілізації, прилад може самостійно відключити подачу живлення.
 2. Контроль справності фаз.
 3. Захист від КЗ по фазах.

Такі стабілізатори напруги можуть мати різну вартість, однак сума окупається економією на ремонті підключених до мережі електроприладів.

Характеристики трифазних стабілізаторів напруги

Існує 2 основних типи стабілізаційних пристроїв, відмінних за своїми характеристиками і перевагами в роботі:

 1. Сервопривідні. Обладнані автотрансформатором. Забезпечують плавне регулювання з високою швидкістю (40 В/с). Розраховані на великі навантаження – максимум може досягати 60 кВт.
 2. Симісторні. Відрізняються безшумною роботою і великим терміном служби, що перевищує 10 років. Мають розширений діапазон вхідної напруги – 110-290 В. Мають більш високу ціну.

Високий рівень захисту від аварійних ситуацій досягається використанням спільного контролера для 3 однофазних регулювальників, об'єднаних одним корпусом. Він здатний відключити всі фази одночасно при виникненні аварії на телефонній лінії.

Нюанси використання трифазних стабілізаторів

Будь-який зі стабілізаторів, які можна замовити через каталог сайту в Одесі, має низку правил, яких важливо дотримуватися для збереження приладу справним:

 1. При виборі потужності необхідно врахувати сумарну напругу, споживану усіма підключеними до мережі пристроями і підібрати стабілізатор потужніше. Запас необхідний для компенсації пускового струму, що перевищує номінальний.
 2. Важливо рівномірно розподілити навантаження між фазами. Це виконують на стадії підключення приладу до мережі.
 3. В Україні такі стабілізатори можна включати в мережу відразу після електролічильника або розподільного щита. Також практикується підключення безпосередньо перед використовуваним приладом.
 4. Потрібно врахувати робочу напругу підключеного пристрою. Стабілізатор може працювати на 220 В і 380 В (1 і 3 фази).

Ознайомившись з особливостями приладів, можна замовляти підходящу по функціоналу модель.

Чому варто заказувати саме у нас?

В Одесі ми – офіційний дистриб'ютор техніки виробництва компанії Eleks. Даний бренд займається виготовленням високоякісних стабілізаторів напруги та ДБЖ. У нас клієнт отримує:

 1. Адекватну ціну. Вартість обладнання, що відповідає функціоналу і високим захисним показниками.
 2. Доставку по всій Україні. Ми виконуємо відправку кур'єрськими службами, що забезпечують оперативне прибуття в будь-яку точку країни.
 3. Оплату на вибір. Безготівкова здійснюється через інтернет сервіси або банківські перекази. Готівкою можна розрахуватися з кур'єром при доставці по місту або ж післяплатою при використанні доставки кур'єрськими службами.

Наша компанія надає можливість замовити захист для побутових і промислових електромереж від бренду Eleks. Висока якість і довгий термін служби забезпечують швидку окупність продукції і збереження підключених електроприладів.

Вгору